Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-20, 22:18   #3986
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to byłoby za proste

A co do RP - nie miej wyrzutów sumienia. Ja jestem zdania, że dopóki człek nie wydaje ponad stan i nie zadłuża się na pierdoły, to nie jest jeszcze źle
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42916583]Olu, ja tez na Twoim miejscu bym nie zalowala zakupow. Skoro tak sie napalilas na ten cien to dobrze, ze kliknelas. Co do firm, ktore posrednicza w przesylce to nie zawsze to rozowo wyglada. Oni najchetniej wysylaja paki i listy droga morska, co trwa czasem i trzy miesiace.
Zreszta kazda z nas czasami tak ma, ze wyda tryliony, aby miec jakies cudo tu, teraz, natychmiast. Niech Ci sluzy. Machnij nam tylko swatcha jak dostaniesz .
-----------------------------------------------
Ja dostalam dzis swoja szmine Burberry. Co do wlasciwosci to mam mieszane uczucia po jednym uzyciu. Kolor bardzo ladny.[/QUOTE]
Dzięki dziewczyny, naprawdę .

Dodam tylko, że nie wydaję więcej, niż mogę i nie zadłużam się. Z powodu takich szaleństw nie muszę też ograniczać wydatków na jedzenie, choć niewątpliwie by mi się to przydało .

Mam nadzieję, że z Nordstorm cień dotrze szybko i bezproblemowo - za taką kasę to powinien mi go przynieść na złotej tacy i pod same drzwi przystojny muskularny kurier .

James - szkoda, że z tą szminką tak wyszło. Wiem, o czym mówisz, nacięłam się tak kiedyś na szminkę Guerlain, która przez tę swoją zbytnią masełkowatość taka mało elegancka była.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora