Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 17:18   #3038
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dla mnie też to się nie wiąże. Maluję non stop i tylko raz na jakiś czas mam spadek formy. Bardziej winiłabym odżywkę..
Ja winiłabym braki w organizmie - to co teraz się rozdwaja kilka tygodni wcześniej kształtowało się z dostępnych środków odżywczych Lakiery, odżywki mogą tylko wspomóc martwą tkankę, tak mi się to widzi
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie ma szans, robię galaretkę dla Młodej i ciacho, bidulce nie szło na turnieju i się mi dziś przez telefon popłakała bidula
Ołł, biedna Młoda No ale jak to w życiu - sukcesy i porażki, następnym razem będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też mi się to nie łączy wydaje mi się, że odżywka + lakier to dodatkowe zabezpieczenie przed jakimiś urazami.. a rozdwajanie, itp. to chyba sprawa pielęgnacji, która jest więcej niż tylko odżywką (kremy, olejki, oliwki, co kto lubi). no przynajmniej ja to tak widzę

dawno nie grałam
Podobnie myślę Nigdy paznokcie nie rozdwajają mi się tak jak wtedy, kiedy nie mam pomalowanych

Mi przy awarii laptopa przepadły wszystkie sejwy Teraz się od nowa bawię, zabójczynią
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Posadziłam u siebie na ogródku malinki i ani jedna mi się nie przyjęła nie wiem czemu tak Mam w dużych donicach pomidorki- koktajlowe żółte i czerwone zwykłe, co prawda tylko 4 krzaczki ale oblepione całe ,,owocami" i truskawki wiszące też mam
U moich rodziców jest dużo wisienek ale u mnie nikt nie lubi- nawet za dżemami nie przepadają

Kolejny dowód na to, że kiedyś zamieszkam w Twoim ogródku
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No to prosz
Genialne zdjęcie
A mani... no rewelacja!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja zaspamuję Essie Cashmere Bathrobe. Na blogu też jest
Mmrrrrr
Niby ciemny i szary, ale absolutnie nie sprawia wrażenia ponurego, piękny!
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
noo to teraz mnie dobiłaś, jeszcze zacznę żałować zakupu zanim przyjdą
Jakąś wielką fanką Chinek nie jestem, ale nie przesadzałabym z tragedią przy malowaniu Albo trzy cienkie warstwy samodzielnie, albo dwie na bieli, powinno wystarczyć. Tylko odczekaj aż każda warstwa dobrze wyschnie, bo pędzelek lubi zbierać poprzednią warstwę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora