Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-11, 20:08   #944
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Moje zdobycia z tego tygodnia:

Apteka:
* LRP woda termalna 300ml i 150ml; w mojej osiedlowej aptece nie dość że ceny promocyjne, to jeszcze jest akcja "kup powyżej 10E, 5E zniżki". Tak więc za obydwie wody zapłaciłam 8E

* próbki serum do twarzy Weledy x 5
* próbka kremu do twarzy Weledy x 3
* próbka kremiku do ciała Weledy x 4
* próbka-tubka Eucerin kremik do twarzy urea 5 % i jakiś jeszcze kremik do twarzy

Drogieria Müller:

odlewki:
*podkład Dior coś, taka jestem sprytna że nie spisałam nazwy tego co odlewam; ale sprawdzę po numerku
* serum Declare stress balance anti-irritation
* kremik do twarzy lawendowy dla cery wrażliwej Dr. Scheller

*Wchodzę ja sobie do drogerii Muller, a tam mgiełki Victorii Secret! Od tak w koszyku leżą. Idę do kasy, pytam "SKĄD JE MACIE?" z obłędem w oczach , okazało się że przed Świętami przywędrowały..tak, to ostatnie sztuki...nie,nie wiedzą czy znowu się pojawią... cóż, z 3 zapachó do wyboru wzięłam sobie cherry blossom & peach; specjalna okazja to nie była, za 250ml 10 E...ale nie mogłam sobie odmówić...

DM
* mieli akcję, że do każdego cienia z nowej stałej kolekcji Essence (notabene, okropna jakość; ciemnych nie widać wo-gó-le, jasne jeszcze ujdą, jasne matowe są niewidoczne) dodają gratis tą śmieszną gumkę-sprężynkę do włosów; teraz jest na nie szał; kupiłam cień "peach", bardzo ładny do rozświetlania policzków będzie
*ostatni zakup, podkład Manhatann Easy Match Make Up; miałam wybitne szczęście, kilka op. było za połowę ceny, gdyś ktoś je otworzył. Buteleczki są przeźroczyste widać, że podkład nieużywany (może ktoś raz nacisnął pompkę), okazja, wziełam

oprócz tego odebrałam darmowe 2 kremiki do rąk z L'Occitane (akcja na fb) oraz poszłam zamienić 5 pustych opakowań z Lusha na opakowanie maski do twarzy, tym razem Oatfix

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2015-02-11 o 20:11
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora