Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-02, 21:04   #3805
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, coś mnie zaczęło zastanawiać. Ostatnio czytam trochę o sposobach pielęgnacji cery u Azjatek (odkąd zaczęłam robić intensywne internetowe zakupy) i trochę mi się fakty nie zgadzają. My tutaj rozmawiamy o matowaniu skóry, ograniczamy maksymalnie ilość używanych kosmetyków, stosujemy lekkie produkty, byle nie obciążać skóry i niepotrzebnie jej nie zmuszać do produkowania sebum. Za to u Azjatek jest kompletnie inaczej. Mają z natury cery tłuste, a stosują wieloetapową pielęgnację cery, nakładają multum kosmetyków jeden po drugim. I to całkiem skutecznie, biorąc pod uwagę ilość zdjęć w internecie, przedstawiających naprawdę wiekowe babeczki, wyglądające jak nastolatki.

Co myślicie? Bo dla mnie to jakieś takie paradoksalne
Bo tam jest moda na glow. Co jednak nie znaczy, że nie ma serii i pudrów matujących - dzisiaj właśnie odebrałam paczuszkę z ebayowych zakupów z Innisfree Green Tea Seed z serii Fresh do tłustej cery. I to są bardzo lekkie produkty. Popatrz sobie jak wygląda krem z tej serii KLIK. Poza tym nakładając produkty warstwowo używasz ich automatycznie mniej.
Filtrem Biore jestem zachwycona i daję radę nakładać pod niego toner i esencję lub serum.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-04-02 o 21:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora