Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 10:14   #4421
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mam próbkę kremu odżywczego pod oczy z Vianka i jako krem na dzień jest bardzo fajny, leciutki taki i lepiej trzymają się na nim wszelkie produkty, niż na takich typowych tłustych kremach pod oczy. Tego nawilżającego nie próbowałam.
Ecolab to chyba jakaś rosyjska marka. Sporo dobrych opinii słyszałam o ich produktach do włosów, ale ja jakoś, poza produktami do włosów nie mogę się przekonać do stosowania rosyjskich kosmetyków.
zamowilam Vianka nawilzajacy na dzien i nawilzajacy pod oczy, mam nadzieje ze u mnie tez sie sprawdza

Korah kusisz tymi mineralami.. pamietam jaka mialam idealna cere po annabelle (w sensie jaki efekt dawaly) ale potem to przesuszenie

ja chyba najwiecej jesli chodzi o kosmetyki nie drogeryjne, tylko te bardziej naturalniejsze dalam za serum od Resibo

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość

Piszecie o Annabelle. Ja używam ich podkładu matującego, który lubię, ale niestety po paru godzinach od nałożenia zaczyna się on tak brzydko gromadzić w moich porach. Czy któraś z Was też tak miała?
Ja tak mialam ale po pewnym czasie, wlasnie z mineralami mialam tak, ze jednego dnia mialam idealny makijaz twarz wygladala jak po photoshopie, a kilka dni pozniej mialam ciasto na twarzy lub wszystko mi schodzilo po 2 godzinach. Chyba one tak pracowaly wraz z kondycja mojej cery
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora