Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-05, 11:04   #10
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Cytat:
Napisane przez zizianka Pokaż wiadomość
czesc
kilka tygodni temu peklo mi szklo w okularach i nie wiem, gdzie mozna wprawic nowe. vision express - za drogo! zadaja ponad 400 zl (trzeba wprawic oba szkla, bo to okulary sprzed 5 lat i jakies tam normy sie zmienily, poza tym mam duza wade wzroku -7 dioptrii). okulary nosze tylko wieczorami po domu, ale chce zeby byly dobrze zrobione i jak najciensze. czy ktos potrafi podac orientacyjne ceny dla wstawienia szkiel (szklanych i plastikowych) oraz poradzic, gdzie w warszawie zrobią to dobrze i tanio (jestem studentka i nie moge wydac fortuny)???
W Warszawie tanio? Powodzenia. Moze rodowite Warszawianki mają kogoś sprawdzonego i taniego. Ja ok. pół roku temu zepsułam okulary. Pękła mi podtrzymująca od dołu szkło zyłka. Trzeba było całą wymienić. Byłam łącznie chyba w 5 czy 6 miejscach i cena za głupią żyłkę wahała się w okolicach 70-160zł. Chrzanili, że trzeba wyprofilować szkło od dołu, coś tam bla bla. W efekcie zrobiłam to w rodzinnym mieście za 5zł.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując