Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 17:01   #27
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wstrętne praktyki perfumerii sprzedającej podróby

Cytat:
Napisane przez kukimi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czego spodziewacie się za przykładowo 16 zł? Przecież tam perfumy są za dużo niższą cenę jak w normalnych drogeriach. Szczerze nie obchodzi mnie czy to podróba czy oryginał trwałość ma taką samą jak oryginalny zapach, oraz identycznie pachnie.

O, widzę że mój blog też się pojawił na liście http://woomanly.blogspot.com Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy, więc jak mam wystawiać im negatywną opinie?
Oczywiście to tylko moje zdanie i szanuje wasze opinie, każdy z nas jest człowiekiem i oczekuje czegoś innego od poszczególnych rzeczy.
Jasne jest, że nie spodziewamy się niczego za 16zł. Dziwi natomiast to, że popierasz działania przestępcze. Poza tym - jako osoba prywatna masz prawo robić, co Ci się podoba, ale jako bloger, czyli osoba w pewien sposób kształtująca gusta innych - powinnaś zachować choćby poprawność w świetle prawa i nie zachęcać do kupowania podróbek. Wystawiasz tym świadectwo całej swojej działalności - bo ja np nie uwierzę w żadną Twoją recenzję, skoro piszesz pozytywnie o podróbce.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora