Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 16:05   #481
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Olineczka1 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z girl96 ja mam 14 lat i codzinnie uzywam fluidu ale to tylko dlatego ze mam zaczerwienienia no i na nosie mam lekkie wglebienie bo jak bylam mala to mo kolega udezyl mnie ksiazka no i juz mi tak zostalo.
-kredka bardzo potrzebna (w moim przypadku)a ja nie mieszkam w polsce tylko w Szkocji a tam gowniary 12 letnie maluja sie jak kobiety 30letnie wiec jak ja uzywam kredki podkladu no i tuszu do rzes jest ok.
cieni nigdy nie uzywam moze tylko czasami kiedy ide na jakas impreze albo jak jest specialny dzien w szkole ale to tylko jakis berzowy lub lekki roz wpadajac w bialy odcien.

Pozdrawiam Wszystkich
**
kochana wybacz, ale 14 lat a 12 to nie jest neiwiadomo jak wielka roznica i nazywanie kogos w wieku 12 lat gowniara majac 14 to chyba nie dobre slowo
wedlug mnie na zaczerwienienia sa specjalne kremy korektory itp maskowanie i tlumaczenie uzywania podkladu roznymi rzeczami nie usprawiedliwia jak ktos chce sie malowac to ok niech sie maluje nikomu nic do tego ale wedlug mnie to w tym wieku nie wyglada dobrze, niszczy strasznie skore zwlaszcza jak kosmetyki sa zle dobrane i nie jest odpowiednie do wieku, podklad tonujacy to gora! korektor sam wystarczy i pomadka nawilzajaca, malowalam sie w tym wieku i po pol roku mialam tak zniszczona skore ze jej powrot do normalnego stanu trwal 1,5 roku przez ten czas zadnych makijazy, i tak zaczelam sie znowu malowac teraz na studiach chociaz i tak jak sie opale w lecie przestane bo nie cierpie uczucia jak mi sie leje cos z twarzy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując