Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 21:31   #504
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Hehe...skąd ja to znam

Dodam od siebie, że o makijażu zaczęłam myśleć na krótko przed studniówką. Później już w ogóle się nie malowałam aż do momentu, gdy znajomy mojego chłopaka ocenił mnie na 15 lat myślałam, że zapadnę się pod ziemię. Dlatego też tutaj jestem - w końcu chcę się choć troszkę nauczyć, by nie być za bardzo w tyle

Do makijażu młodszych nastolatek podchodzę nieco sceptycznie. No ale świat idzie do przodu i nic się na to nie poradzi. Grunt, to dbać o cerę i nie zapominać o dokładnym demakijażu.
Tylko sie cieszyc z takiego jakby nie bylo komplementu!!! Ja mam 24 a czesto sie ktos pyta czy mature zdaje A ja juz dawno po studiach Kocham to

Co do demakijzacu to swieta prawda, trzeba sie oczyszczac dokladnie. Jak zaczelam klasc fluid na twarz to pamietam ze moglam pomarzyc o internecie, ogolnie to bylo trudno dostepne itp. I pamietam jak mama mnie namowila do fluidu zeby zakryc tradzik no a ze moja mama sredniowieczne ma zapedy a ja nic nie wiedzialam bo sie totalnie nie interesowalam kosmetykami, kazala mi zmywac fluid wodą z mydlem a watpie ze to cos dawalo
Takze ladnych pare lat tylko woda z mydlem i tak mialam coraz gorsza skore. Dopiero od 3 lat zaczelam sie interesowac wsyzstkim i naprawiam cere, jest juz OK nie liczac tradziku

Takze oczyszczanie to podstawa!!!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując