Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 20:39   #42
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyki Paese - wspólne zamówienia

Cytat:
Napisane przez fashionistkaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem liderka marki Paese. I naprawdę polecam. Dziewczyny jak chcecie to możecie sie u mnie zapisać i zamawiać sobie kosmetyki na ich stronie za 35% ceny. A także zapisywać inne dziewczyny i zarabiać. I tak jak już ktoś tu pytał to to rzeczywiście jest takie piękne i proste
A kosmetyki są świetne. Podkład matte&cover jest moim ukochanym od 2 miesięcy i już nigdy nie zamienię go na inny. Baza matująca tez super Teraz czekam na róże i cienie już do mnie jadą
Wszystko super, ale czy jest aż tak kolorowo?
Zebrałam zamówienie wśród znajomych na kwotę prawie 400zł, chciałam złożyć zamówienie i...? 8 podkładów było niedostępnych, cień do powiek niedostępny, próbek brak Cóż, wycofałam się z zamówienia
Co do podkładów, rzeczywiście są dobrej jakości, ale ilość kolorów aż przytłacza 4 odcienie? Mam bardzo jasną cerę (dla przykładu podkład z Revlona w odcieniu Ivory jest dla mnie idealny), a podkłady Paese muszę rozrabiać z innymi, bo inaczej wyglądam jak jakaś tandetna solara, która podkładu nie potrafi sobie dobrać
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując