Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Belissa sun"
Wątek: "Belissa sun"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-01, 15:28   #70
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez BabyParis Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale mój poprzedni post zniknął w dziwnych okolicznościach więc piszę raz jeszcze (tym razem po urlopie i po łykaniu całego opakowania beliski...) Otóż - jako dziecko i nastolatka opalałam się szybko, może nie od razu na hebanowy brąz ale szybko i na ładny morelkowy kolor. Potem, nie wiem dlaczego, opalanie przychodziło mi z trudem, może dlatego, że zaczęła się praca, brak urlopu i fakt,iż moja skóra właściwie wcale nie widziała słońca... W tym roku przed 1.5 tyg urlopem we Włoszech postanowiłam łykac belissę a opakowanie zabrałam też ze sobą. I co? I (prawie) nic. Oprócz tego, że może i troszkę mniej mnie przypiekło i od razu na brąz to opalenizna jest raczej subtelna a przy tym ma dziwny odcień... Nie wiem czy to ja czy Belissa ale raczej winowajcą są tabletki...

Hej Ja też pełna nadzieji n opaleniznę uzywałam belissy przed wyjazdem do cieplejszego kraju i nic... zero opalenizny! Smarowałam się kremem najpierw 30 potem 6, a opalenizna wcale mnie nie wzięła! Wróciłam blada i zawiedziona... (myślałam że mam taka już skórę ale...) w tym roku nie uwżywałam zadnych suplementów diety i przyjechałam z brązową skórą, a smarowałam się całe wakacje SPF30!
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując