Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-22, 19:53   #2077
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też

Puder jest super, nie ma tam żadnego różu jak się go nałoży, pani konsultanka mi go nałożyła ( i to umytym pędzlem ) i u mnie jest taki sam efekt jak po meteorkach ale bez świecących drobinek. Jest piękne satynowe wykończenie, delikatne, bez różu, taka tafla nic się nie świeci

Poszłam do kasy a tam ksienżniczka, mojego blacka nie pokazywałam, po nazwisku pani odszukała mojego golda i rabat na -10%, przyniosła też próbki nie pytając czy chcę zapachy czy może wolę pielęgnację. W sklepie nie było nikogo więc się nie spieszyła. Zobaczyłam co mi daje a tam oczywiście PAt&Rub więc mówię grzecznie żeby tego nie wkładała niech znajdzie coś fajnego z pielęgnacji, bo wolę kremy ale nie Lancome i Clinique, no to ona mi wyskakuje z serum Cliniqua. Hmmm myślę może nie lubi goldów, może ma okres, może nie dosłyszała. No to jeszcze raz Pani mi nie wrzuca Clinique bo nie lubię i mnie podrażnia może pani znajdzie coś innego teraz używam Chanel, Sampar i Diora. Odwróciła się i grzebie w szafie ( widzę to grzebanie i to pudełko z próbkami gdzie pełno próbek pielęgnacji też ) ,a ona odwraca się do mnie i mówi, że nic nie ma A do tego jeszcze cały czas prychała mi, aż mąż się wkurzył i stwierdził: Pani zrobi próbki tego nowego Diora dla żony, bo chyba ma pani cięzki dzień ( chodziło o tego DIor Capture nowość ) na to ona z takim wrednym tonem: a którego normalnego czy wersję rich dla suchych. No to mąz do niej: Obie bo to dla mojej żony Mina pani bezcenna, widać, że gul jej skacze, ale zrobiła. Serdecznie podziękowałam i życzyłam miłego weekendu. Następnym razem przy kasie poproszę o inną kasjerkę i to z premedytacją bo ta była tak bardzo chamska, że ja jej nawet do pięt nie dorastam. Albo po prostu pójdę do mojej ulubionej S i mojej przesympatycznej konsultanki

A poza tym oglądałam wiosnę Diora, rozświetlacze jak dla mnie za bardzo świecące, lip glow lilac mi się nie podoba ot zwykły świecący balsamo-błyszczyk. Lip glowa pomady i tej kredki co chcę akurat jeszcze nie mieli. NIc innego mi się z Diora nie spodobało, ale za to wpadły mi w oko te dwie nowe pomadki kiss kiss Guerlaina, oby lip glow w tubie mi nie podszedł to będzie na garlejny
za zakup wspaniałości sobie kupiłaś ale mnie wkurzają takie ksienzniczki dobrze że z mężem byłaś i brawa dla niego za stanowczość
amyz jest offline Zgłoś do moderatora