Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 21:53   #2713
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Never super pazurki

Tak ja. Dziś już dostarczony, ale testy jutro. Opakowanie super mi się podoba, ciężkie ta czarna część to taki gumo plastik reszta metalowa. Wydaje mi się, że jednak trochę się różni od M.M.

Podziwiam ja nie lubię pobierania krwi.
Wrzucam moje Shalimarki
Daj znać, jak przetestujesz

Śliczna rodzinka
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Pokażę Wam coś ładnego, czarne diamenty lubię sobie pooglądać biżuterię djuli

Ta węższa przepiękna
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Od 19 kupowałam buty

Zupełnie nie planowane, zupełnie nie potrzebne w chwili obecnej, wszystko przez moją siostrę a tu jeszcze baleriny i botki i kozaki trzeba kupić

Jaki masz nick ?


I nie waz się uciekać na stałe bez Ciebie tu już nie będzie tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie buty?
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam też chcę inferno! Ale książkę chciałam najpierw nooo
I ja, i ja chcę Inferno ale książki niet, bo Dana Browna styl średnio lubię

Ostatnio Anioły i Demony fajnie mi się oglądało Lepsze to było niż Kod da Vinci (tu też książkę czytałam i nie porwała mnie).
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Lena za jutro

I proszę mi tu wracać na wątek bez jaj, na IG się polubiłyśmy, ale przeca całe zycie towarzyskie dzieje się tu na wątku i nikt tego nie zmieni. Już kiedyś była taka akcja z FB, każdy się lajkował itp a my tzn te które nie miały nie wiedziały o co chodzi. Na drugi dzień już nikt nic .... Także IG to IG, polajkowałyśmy sobie a teraz wracamy tutaj, bo przecież podczytujących grażyn nie zostawimy na pastwę losu
Szefowa w samo sedno uderzyła, zgadzam się

Never, ja też założyłam dla podczytywania na początku Teraz co jakiś czas wrzucę fotę i zaserduszkować coś ładnego lubię, ale bez maniactwa

Dobranoc
Jutro okulista, niech mnie wypuszczą z pracy wcześniej
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując