Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-18, 07:35   #344
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
To ja kiedyś poszłąm umalować klientke w salonie gdzie jest solarium... Przyszłam około 15 minut wcześniej, patrze a ona z opalania właśnie 10 minutowego wyszła........
Koszmar... nie ma co.
Ja kiedyś miałam przygode z dziewczyną, która trafiła do solarium rozpylającego mgiełkę samoopalacza. Efekt- pomarańczowe plamy na całym ciele, a dziewczyna miała sukienkę z odrytymi ramionami.

Jeżeli tylko robię próbę, to powtarzam jak mantrę- żadnych nowości i eksperymentów- czasem pomaga. Sugeruję sposób pielęgnacji przed imprezą, bo często klientki nie mają świadomości swojej cery.

Przy odstających skórkach doskonale sprawdzał mi się dotąd piling enzymatyczny no i oczywiście porządne nawilżenie.

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
itam, itam
poza tym nie kazdy musi znac wszystkie tajniki i tricki ktorymi sie dzielimy :P
Ja zawsze mówię klientkom co robię i dlaczego. Jeśli zapamięta jedną czy dwie sztuczki to i tak będzie sukces. Poza tym ważna też tu jest Twoja ręka- dziewczyny przeważnie nie potrafią powtórzyć na sobie tego co robisz.

Najgorsze przy tym, gdy dziewczyna przychodzi w mejkapie jest to, że skóra zaraz po demakijażu zawsze będzie podrażniona i gorzej makijaż przyjmuje. :/

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-10-18 o 07:37
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując