Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-13, 21:13   #521
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
Polecam sprawdzic revlon colorstay mineral mousse. Jak dla mnie wykonczenie genialne taki soft matte. Cera jest zmatowiona ale jednoczesnie wyglada troche jak po (dobrej) obrobce PS. Chodzi mi o wykonczenie. Tu zajmuje u mnie nr 1. Krycie ma srednie nie mocne i jesli nie masz bardzo (mam na mysli NC15 i nizej) jasnej cery to kolorystycznie powinno buc okej. U mnie wlasnie ze wzgl na kolor odpada, a szkoda bo tak slicznie wyglada u mnie na twarzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora