Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-03, 21:44   #407
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Właśnie mam podobne doświadczenia, też sama ćwiczyłam i szybko udało mi się wyczuć frezarkę, potem wypróbowałam na sobie i mężu, znajomych. Zachowując czujność i ostrożność unika się wyrządzenia krzywdy komuś. Faktycznie praca frezarką to wygoda ...Pozdrawiam.
No, ja to powiem tak... nauczyłam sie SAMA rąbac drewno siekiera. Po prostu była koniecznośc, nie było nikogo, kto by mi pomógł, to wzięłam siekierę, ustawiłam sie tak jak widziałam to na filmach i zastanawiałm sie, czy se zarąbie w nogę, czy w drewno. Wiele razy nie trafiłam, narobiłam kupę niepotrzebnych szczap, az wreszcie nauczyłam sie robić to w miare prawidłowo. Jednak, gdy pojawił sie właściciel i pokazał mi co i jak- od razu było mi łatwiej i lepiej... No, nie wspomne o tym, ze po mojej "nauce", trzeba było siekiere spowrotem osadzać na drzewcu, bo jak sie raz zamachnęłam, to gdzieś sobie poleciała.... (dobrze, że nie było nikogo w poblizu...)

A że, sama wiele razy w salonie mam do czynienia z klientkami, na których "stylistki" sie uczyły i które twardo twierdza "Frezarka zawsze boli", to po prostu uważam, ze lepiej udac sie na szkolenie, niż experynetować na kimś... A jak experymentowac to wyłącznie na SOBIE!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując