Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-24, 23:48   #220
Cat_Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: zaskorniki? sudocream?

hmm widocznie jestes alergikiem- nie martw sie ja też. Avene jest typem kosmetyków Vichy, La ROche Posay.. czyli tych aptecznych, droższych ale przede wszystkim z farmaceutycznych koncernów tworzących dobre kosmetyki hypoalergiczne. Ja np nie mogę używać wogóle kosmetyków firmy Eris, Ziaja itd.. po nich mam wysyp krostek i zaskórników dlatego dawno przerzuciłam się na te apteczne kosmetyki. Ten tonik Avene jest dwu fazowy - zawiera w sobie puder dzięki czemu po nałożeniu toniku na buzię, część płynna m.in dzięki alkoholowi szybko paruje pozostawiając bardzo cieniutką nie widoczną warstę pudru który absorbuje sebum. Ale uprzedzam, że zdania są podzielone- jedni twierdzą tak jak ja, że kosmetyk ten jest b. dobry, inni jednak uważają, że podrażnia, zostawia matowe uczucie na twarzy itd.. wybór należy do Ciebie a i buteleczka ma 200ml i kosztuje 47 zł - trochę drogo ale jest wydajny ( starcza na ok 2 miesiące? - z moich wyliczeń )
Cat_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując