Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-16, 12:01   #2674
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Muffka_ i windbag miałam coś takiego na czole, wyglądało to naprawdę potwornie ; całe czoło usypane drobnymi krostkami. Ale bardzo pomogło mi niewyciskanie i Epiduo , którą przypisała mi pani dermatolog. Teraz mam co prawda tego jeszcze trochę, smaruje się tym od czasu do czasu , ale w połączeniu z niewyciskaniem daje dobre efekty i widzę znaczną poprawę
tez mam przepisane epiduo
wprawdzie uzywam od tygodnia ale widze chyba poprawe
zaskorniki nie sa juz tak wypukle i prawie wcale nie mam wypryskow ropnych

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny a ja mam nowy problem....juz nie mam takich normalnych pryszczy a jak juz to rzadko cos wyskoczy. Teraz dostalam jakiejs kaszy na policzkach Takie podskorne krosteczki....nie wiecie przypadkiem co na nie pomaga?
Muffka jestes chyba juz jakis czas w tym watku i nie wiesz ze to zaskorniki (zamkniete) ? tym bardziej ze wiele o nich piszemy.

Wprawdzie jak ja poszlam z 5lat temu do dermatologa z tym to tez nazwalam to "kaszka".


Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja już powoli zaczynam się oswajać z myślą że prędko mi się cera nie poprawi. Ludzie mają większe problemy. Nie mają dachu nad głową, są niepełnosprawni .. a ja przejmuję się głupimi krostkami. Przestałam się malować, przestałam wyciskać. Regularnie robię peeling, nakładam maseczki. Jest tak gorąco, temperatura około 30 stopni i nakładanie pudru daje jeszcze więcej szkody niż pożytku. A jak się komuś nie podoba może sobie iść gdzie pieprz rośnie
Mnie nie pocieszaja nieszczescia innych.

Osobiscie poodzilam ze skora jaka mam, prawie nie uzywam podkladow.


Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No wlasnie wiem ale to okropnie wyglada zwlaszcza pod swiatlo Postaram sie bo ostatnio policzki to moja zmora
jedyne co okazalo sie skuteczne u mnie na zaskorniki to antybiotyki typu differin, isotrexin etc
Jedyny nie-lek skoteczny dla moje zaskorniki to wycofany Lysanel.

Teraz mam Epiduo i zobacze jak sobie poradzi

Nawet nie mam sily wyciskac przez ten gorac.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując