Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-01, 22:13   #1024
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze odżywki przy myciu mydłem, ale spróbuję. Choć u mnie to płukanka octowa już działa jak najlepsza odżywka
Sama plukanka octowa to chyba nie odzywia, ale zamyka luski wlosow, wiec sa wygladzone i blyszczace. Ale moze Ty masz zdrowe wlosy i nie potrzebujesz ich juz odzywiac...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
No wlasnie nalozylam ja na kilka minut i wlosy wydawaly sie fajne sliskie ale jak ja zmylam i osuszylam wlosy recznikiem to juz tak fajnie nie bylo, sprobuje ja potrzymac tak moze z 15 minut czy da lepsze rezultaty, jesli nie to wroce do glisskura bo jednak nie chce sie meczyc tyle z rozczesywaniem wlosow bo mi duzo wtedy wylazi niby uwazam zeby robic to delikatnie ale i tak kilkanascie wlosow wiecej stracilam



Nie nie zauwazylam ale tez go czesto nie uzywalam, moze jakby go uzywac codziennie to moglby rozjasnic cere i przebarwienia ale kilka te 2-3 razy w tygodniu nie rozjasnilo mi twarzy.

No wiem wlasnie ze ma silikony, ale jesli dzieki temu moge bez problemu rozczesac wlosy nie meczac sie pol godziny i nie wyrywajac ich to juz wole silikony hehe troche to glupie bo tu niby mydla stosuje naturalne a tu silikony ale wlosy mam w dobrym stanie a na naturalne mydla przeszlam sie glownie ze wzgledu na wrazliwa skore glowy.

Ja uzywam odzywki po mydle tylko sie wlasnie zastanawialam kiedy ja uzywac czy przed kwaszona woda czy po zawsze robilam po, raz chyba zrobilam przed ale ze jakos roznicy nie widzialam to robie tak jak robie, a moze faktycznie lepiej by bylo klasc przed octowka i pozniej zamknac luski kwaszona woda na sam koniec
Znam dziewczyny, ktore uzywaja szamponow z sls i silikonami i maja ladne wlosy. Moje sa niestety bardzo cienkie i zdecydowanie sls-y je niszcza.
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując