Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 07:33   #1285
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam trzecią próbę do cashmire. Mineły 3 godziny i podkład lezy prawie tak samo jak po nałożeniu. Jedynie nos i troszkę czoło mi się swieci, podklad troche zbiera sie w zmarszczkach i w moim zalamaniu na brodzie. Troszke tez ciastoli w miejscach w ktorych cera zaczyna sie mi sie luszczycz. Zapomnialam wczoraj zrobić peeling. Tym razem nałożyłam spokojnie, powoli trzy cienkie warstwy na morko. Dalam na to puder sunshine, chyba nawet zbyt duzo no i w końcu podkład wyglada idealnie. Tylko nie wiem czy to zasługa tygodniowej kuracji nowymi kosmetykami czy po prostu lepiej go zaaplikowałam. Od tygodnia uzywam toniku z kwasem bha i kremu azelo. Zauwazylam tez poprawę stanu cery.
Tylko mam wątpliwości do koloru niby pasuje, ale do szyi i dekoltu jest za ciemny. Twarz mam ciemniejsza od szyi i dekoltu, da sie w ogole nalozyc jasny podklad na ciemną twarz, tak zeby szyi i twarz byla w jednym kolorze? Bo mimo wszystko przebarwienia i moje czerwoności trochę przebijają.

Zapowiadają upały może się troche opalę, to bedzie w sam raz

Dziewczyny a nie chciałaby któraś wymienić się probkami, z checia przetestowałabym pine nut, moge zaproponować coś z anabelle...A może ktos moglby zrobic odsypkę za jakiś inny kosmetyk?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Puder sunshine ma zolty kolor i w sumie srednio podoba mi sie cera po jego nalozeniu, widać pyłek na twarzy.
Mam też korektor light, jest jaśniutki ale dobrze kryje.
Może ciastoli ze względu na ilość warstw i to kładzionych na mokro?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując