Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 23:58   #975
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
U mnie tez panie usuwaja tyle i to co sobie zycze przy bikini glebokim. wargi to podstawa, na przodzie zostawilam maly paseczek na wlasne zyczeni, oprocz tego tzw szpara posladkowa (uroczo brzmi, gorzej wyglada w praktyce ). do tego panie na moja prosbe usuwaja mi wloski spod pepka (mowia, ze normalnie to jest inna strefa, ale poniewaz kompleksowo robie 3 partie, wiec pojdzie pod bikini), no i jeszcze z czesci ud prz bikini.
tak z ciekawosci: jak wyglada w praktyce?
ja bylam wczoraj na 3 bikini calkowitym w tym ze wlasnie ebz szpary posladkowej. no i generalnie jest ok, mam lekkie podraznienie, w jednym miejscu troszke oparzona skora na wargach.ale generalnie wydaje mi sie ze pani sie naprawde postarala (oczywiscie dokladnosc zabiegu w 100% bede mogla ocenic za kilka tygoni jak wszystko wypadnie). no i powiedziala, ze mysli ze juz naprawde niewiele zostanie,jakies niedobitki. i zebyb przyjsc w lutym jesli cos zostanie. no i jesli bym szla w lutym to bym moze zapytala o te szpare posladkowa, chociaz raz zeby mi zrobila. a jak cos to bym kiedys przyszla tylko to zrobic. zaluje ze wczesniej nie pytalam o to...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując