Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zniszczone/obgryzione/problematyczne paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-22, 00:28   #112
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: zniszczone paznokcie obgryzione- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie trzeba usuwać, wystarczy odsuwać bo wyglądają paskudnie i są zaniedbane. to, że sobie zapuścił i wyglądają jak u 13-latki to nic nie znaczy.
ty zaniedbanych skórek nie widziałaś

Cytat:
Napisane przez onn92 Pokaż wiadomość
jak widać opinie są podzielone na temat mojego dbania o paznokcie, no ale cóż staram się dbać na tyle ile potrafię. Może nie do końca wiem jak to robić prawidłowo, dlatego też znalazłem się na tym forum. Liczę na waszą pomoc. Najbardziej martwią mnie te białe przebarwienia. Nie mam pojęcia skąd to sie pojawiło na moich paznokciach. Pozdrawiam.

[/COLOR]dzięki za szczerą krytykę, ale myśle że nie o to tu chodzi żeby krytykować, a pomagać Pozdrawiam
co do skórek - uważam, że są ok nie wyglądają na zaniedbane, nie są ani przesuszone ani postrzępione po prostu są nieusunięte, a to że narastają na paznokieć jest całkowicie naturalne i jeśli ci to nie przeszkadza to nie musisz z nimi nic robić

co do białych plamek - przyczyn powstania takiego defektu może być wiele, raczej nie damy rady ci tutaj pomóc w tej kwestii, bo nie jesteśmy lekarzami jeśli jesteś zaniepokojony tym, że się pojawiły, lub jeśli zmiany się powiększają lub zmieniają to skonsultuj to z dermatologiem
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując