Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-09, 12:03   #4293
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niewa: ja łykam od 5dni Capivit Total Action i bardziej zauwazylam dzialanie na skore niz wlosy na skore, bo nawet jak nie nawale cm tapety z kremu na noc to rano sie nie luszcze i tak juz mialam po drugiej tabletce a wlosy hmm poza zmniejszeniem ilosci na poduszce to nic wiecej nie zauwazylam ale fajnie na mnie dziala wiec bede lykac Wczesniej lykalam Merz Special ale dla studentki to cena nie zafajna i wlos zaden mi nie polecial. A tak to zajadam duzo owocow Najwiecej to swiezy melon i ananas i warzywa: brukselke (uwielbiam), szpinak (ale to chyba nie warzywo) Odnosnie szamponow to dzieciecy o zapachu zozoli z biedronki i na to odzywki z jajka

Zastanawiam sie tez nad piciem drozdzy Dopiero Wy niedawno zaszczepilyscie we mnie wlosomaniactwo

Espoir: sliczne włosieta

Twoja Kokaina: nie tylko Ty jestes sama Ale za to masz zapal do pielegnacji wlosow a ja jakis ogranicznik jestem w tym temacie;(

Marciuniulka: ze sie tak zapytam te Twoje zdjecia to juz z odrostem bo ja albo slepa albo go nie ma Sliczne masz te wlosy

spiritusmovens: a juz myslalam ze ze mna jest cos nie tak bo jestem jedyna singielka wsrod Was
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora