Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas glikolowy
Wątek: Kwas glikolowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 21:53   #158
Szopu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kwas glikolowy 70% ph 0,1 - zaczerwieniona skóra.

Cytat:
Napisane przez AniaLB Pokaż wiadomość
Złuszczanie 70%owym kwasem glikolowym powinien wykonywać dermatolog lub doświadczony kosmetolog czy kosmetyczka. Im bardziej stężony kwas, tym większe ryzyko poparzenia i powikłań, a poza tym trudniej przewidzieć jest efekt. Naprawdę z kwasami silnie stężonymi nie ma żartów. Możesz sobie silnie poparzyć skórę i dopiero powstaną Ci blizny Tak silnie stężony kwas trzyma się krótko, czasami tylko 30 sekund. Wszystko zależy od wrażliwości i typu cery. Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby to ocenić. Możesz bardzo silnie poparzyć oczy i uszkodzić rogówkę.Poważnie, nie ryzykuj.
Chciałbym nie ryzykować, ale wieczne wydawanie na zabiegi, które nic nie pomagają mnie już dołuje. Nie dość, że wydałem ponad 2 tysiaki na same tabletki na trądzik, różne maści na przebarwienia, mikrodermabrazje, to teraz mam jeszcze na zabiegi w salonie kosmetycznym po 100-150zł wydawać? Już nie mam kasy na to, więc chciałem małym nakładem spróbować. Zobaczę co z tym oparzeniem bo jest zaczerwienione, ale jak zacznie schodzić, to spróbuje jeszcze raz, ale tym razem na bardzo krótko.
Dzięki wszystkim za rady, w razie czego jeszcze się odezwę
Szopu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując