Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-22, 22:35   #1540
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Ja nie wiem od czego to zależy że jednym gęstnieją innym nie ja jak na razie nie narzekam.
sama nie wiem, czemu tak... galareta się z niektóryh porobiła. Zawsze uważałam, że gęstnienie lakierów to bardziej od dostępu powietrza i ciągłego otwierania... a niektóre moje topy essence uzyte kilka razy raptem..

Cytat:
Ale Mgiełko przecież ty masz dużo innych wspaniałych topów nie żałuj jednego
a no jasne mam duuuuzo takich błyskotek i płakać nie będę


Cytat:
ja też tak lubię się odstresować
heheh noooo nie dość ze hobby to jeszcze ma sie ładne paznokcie

Cytat:
No troszkę faktycznie rozmazał się wzorek i ten brokat troszkę jeszcze przytłamsił wszystko, ale za to wersja druga jest cudna i z tą mgiełką naprawdę uroczo wyszło
no te teraz ładniutki podobają mi się

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ja nie spamuję bo nas znów Mgiełka będzie chciała zostawić.
heheheh nooo miałam kryzys trochę, a ostatnio nie miałam jak was ponadrabiać ale przebrnęłam przez spam o piwie i jedzeniu

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ooooooooooo jał, ale będzie czatowanie, założę się że wyprzedadzą wszystkie w dobę

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
3 przecudne!
dzięki

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Witam Mgiełka śliczny ten wzorek szkoda że aż tak przykryty
przy drugim mani już jest super

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Podobają mi się i jedne i drugie. Na tych pierwszych nawet widzę wzorek. Jestem jak zwykle zachwycona Twoim dziełem. Nie wiem do czego w ogóle moglaś mieć zastrzeżenia
Sa piękne
ojeja dzięki Na tych pierwszych brokat zakrył cały urok, a ja jednak miałam wielką ochotę na stempelki i wolny czas. Więc zrobiłam nowe i jestem zadowolona
Zachwycona jesteś mówisz, to tylko stempelki musisz spróbować kiedyś. Efekt jest śliczny przy małym nakładzie artystycznych zdolności


Cytat:
Uffff, nadrobiłam wszystko. Jestem z siebie dumna
noooo to faktycznie racja! Ja jak ostatnio nadrabiałam to już traciłam nadzieję
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora