Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-30, 18:58   #1691
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze to zmieszane, to z jeszcze większą niecierpliwścią czekam!
a na oko to tylko zupę robię trzeba wszystko zapisywać, fakt
jest taki dowcip wzięty z życia na temat dobierania bielizny przez niektóre sprzedawczynie sklepów z bielizną i brzmi
-na oko nosi pani 75b
-ale ja chcę na biust a nie na oko

btw. dziewczyny, macie dobrze dobrany stanik?
wiem, ze to nie na temat, ale 60f zamiast 70b zmienił moje życie tak jak minerały zamiast zwykłych podkładów
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
link dla zaintersownych


Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
udało mi się zapłacić! przelew z wigilii przyszedł wraz z niedzielnym. szkoda tylko że nie załapałam jak w końcu wybierać formuły, bo klikałam w kropki przy formułach i "add", ale to mimo wszystko wrzuciło wszystkie jako semi-matte. Pisałyście o tym 5000razy, o jakimś przeciąganiu (teraz mi się przypomniało, doczytam), ale cóż... next time! Bo muuusi być kolejny raz...
cieszę się, ze wszytsko się dobrze skończyło. Co do semi-matt, to bardzo przyjemna formuła może akurat ją polubisz?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zachwycona jestem bardzo Zdjęcia wrzucę jak tylko znajdę wolną chwilę, żeby je obfocić
no to czekamy z niecierpliwością!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Doszły dziś moje minerałki!! Dzięki Pastereczce
Na razie jeszcze nie użyłam ich, jutro pierwsza próba
widzę, ze masz róż nick nack. Jest bardzo fajny, matowy i delikatny- na co dzień jak znalazł!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha ogladam zdjecia z forum EDM, i uderzylo mnie to, jak te wszystkie makijaze mineralne dobrze sie prezentuja na zdjeciach, kazda babka wyglada jakby miala idealna cere, a wystarczy tylko zajrzec na watek "przed i po" i wiadomo, ze wcale tak nie jest. Oczywiscie ja mam sama dowod w lustrze, widze jak mineraly intensive swietnie kamufluja to i owo ale nie sadzilam, ze to tak dobrze wychodzi na zdjeciach, zwlaszcza przy jasnych karnacjach. Zauwazylyscie to moze u siebie? Jest roznica na zdjeciach odkad uzywacie mineralow? Musze sobie strzelic sesje, bo az jestem ciekawa jak sie sama prezentuje
https://www.everydayminerals.com/for...php?topic=25.0
mój o-glo kryje jak najbardziej (też sandy fair), a przyjamniej w stopniu zadawalającym. Uzywam przy nim korektora na naczynka.
Rzeczywiście zdjęcia przed i po robią oszałamiające wrażenie, rozczulające są zdjęcia pań po 50tce, z naleznymi wiekowi zmarszczkami ale i piękną cerą! Na swoich zdjęciach zauważyłam znaczną poprawę- już nie tykam się nawet PS ostatnio, najwyżej w celu zmiejszenia i/lub przycięcia. Twarz wydaje się super gładka i naga!

A tak w ogóle to zauwazyłyście, ze w wizazowej propozycji makijażu sylwestrowego występuje podkład EDM?
https://wizaz.pl/makijaze/sylwestrowy/

nagle poczułam, że potrzebuję kilku flat topów więcej....
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora