Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-04, 23:51   #3364
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Marakujko- kolega nie kłamał, cudnie wyglądasz w pin upie
Z głową już na szczęście dużo lepiej, za to obudziłam się z OGROMNĄ opryszczką na ustach. Jak nie urok to przemarsz wojska
A Krym to ja jeszcze zobaczę... Kwestia czasu...
Dziękuję Limonko
Z opryszczką ehhh, znam ten ból, też się niestety od czasu do czasu z tym ustrojstwem borykam A plasterków Compeed próbowałaś? Dają radę
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Marakujko skarbie ale Ty ślicznie wyglądasz!! Spokojnie możesz na mm wrzucać ! Bo za mało tam Ciebie ostatnio a właściwie to już dość długo!!
Moniś, kochana, dziękuję Ci ogromnie
MM odpuszczę - Wam pokazałam się już tutaj, a w sumie podobny kiedyś wrzucałam, tylko ust nie miałam wtedy czym na czerwono maznąć Może jutro przy wolnej chwili zmaluję coś bardziej odkrywczego i dodam
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Marakujko slicznie w pin-upie wygladasz i bez niego tez mnie sie podobasz,wiec nic dziwnego,ze kolega tak powiedzial
Emalko Dziękuję
I strasznie mi przykro z powodu takiej nieszczęść kumulacji
Na szczęście życie większości z nas to sinusoida, więc pomyśl, że jeśli teraz jest źle, to znaczy, że już niedługo powoli powinno zacząć się układać Ja teraz tak myślę - jestem w finansowym dołku bo wciąż nie mam pracy, ale do diabła - kiedyś to się musi odmienić Trzymam kciuki za Twój nastrój Kochana Diabliczko
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Marakuju, a ten makijażyk powinnaś wstawić na MM rzadko kiedy komuś tak pięknie i naturalnie w pin-upie!
Dzięks Maliniaczku Cieszę się, że napisałaś "naturalnie" bo ja się czułam dość nieswojo w tramwaju z tymi krwistymi ustami Ale potem pomyślałam "pieprzyć to" i paradowałam z nimi śmiało po mieście... i po Tesco
Btw zazdraszczam Ci po cichu tych aktualnych historii z Sylwestrowym, wiesz? Jak opisałaś ten moment kiedy powiedział, że Cię kocha to się rozpłynęłam. Mi na miejscu nadal nie ma kto takich miłych rzeczy mówić

Candy, o matko i córko, jak Tobie te pazury wyszły! Nie ma bata, też takie chcę! jutro spróbuję Najładniejszy wzorek masz na fakersie
A butki fajne Wprawdzie sobie bym nie kupiła, bo osobiście nie lubię motywów zwierzęcych na ubraniach i dodatkach, ale na Tobie stanowczo je widzę
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora