Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 20:44   #3174
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki SPECJALISTKI BLOND poMocy HELP !!!!
mam blond jak na foto 1
mam farbe wella decore rozjasniajacą 12/1
chce uzyskac włoski jak na foto 3

jakieś 2,5 tygodnia farbowałam włoski londa na wodzie 9 % bez uszczerbku włoski


FARBOWAC???
Farba która pokazujesz na pewno da jasniejszy blond niz na 3 fotce, rozjasni na pewno. Nie znam Decora takze nie moge pomoc, ale wyglada ze rozjasni na pewno. Z tego co znam podobny kolor dałby Ci pewnie Wellaton.

Wogole Dziewczyny podziele sie z Wami nowiną Ja juz całkowicie skreslilam Wellaton, bo robil mi rudo-zolte odrosty. Jakiś czas temu (kiedy jeszcze go lubiłam) kupiłam do mojej Mamie. Pozniej ostrzeglam ze jest kiepski, ale Mama chyba zapomniała i wczoraj nalozyła do na odrost. Odrost miała dość ciemny, brązowy, i dość duży, parę centymetrów! Kiedy chciała spłukiwać okazało się ze mamy zepsuty piecyk i nie ma ciepłej wody i zanim naprawiliśmy go minelo jakieś 15 minut, czyli trzymała ten Wellaton na głowie jakieś 75 minut. I muszę powiedziec że włosy ma śliczne-stan idealny, włosy błyszcza bardziej niz przed farbowaniem, a kolor przepiękny - prawie biały, jednak lekko słoneczny, ale absolutnie nie zolty ani rudy, taki śmietankowy. To był Wellaton 12/1. Postaram sie zrobic fotki i zamieścic

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-23 o 20:47
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora