Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 22:13   #4996
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ogólnie zgadzam się z większością uwag, ale dziewczyny, nie popadajmy w skrajności. Obwiniajac zachłanność na limitki pań naturzanek, pomyślała któraś, że wizażanki dzwonią i odkładają kosmetyki? Za chwilę będzie, że zle baby z Natury nie chcą odkładać z niewiadomego powodu.
Mnie najbardziej interesuje powód tak rzadkiego sprowadzania limitowanek. Jakaś dziewczyna już zadała pytanie o nie, jednak w innym wpisie, nie tym dysksyjnym. Niestety została zignorowana, więc jak któraś chciałaby zapytać o powód przy okazji pisania czegoś innego to chętnie poznalabym zdanie DN.
Szczerze? Uważam że 'odkładanie' jest nie fair, nie powinno mieć to miejsca, taka jest moja opinia.

A z tymi 'przekrętami' pań z natury to najbardziej przeszkadza mi że (miałam już kilka takich akcji) nie reagują na uwagi rozbieżności cen na metce i przy kasie, bardzo niegrzecznie zostałam spławiona 'pani bierze albo nie, cena taka jaka wchodzi na kasę'. A o gratis ZAWSZE trzeba się upomnieć, nigdy nie dostałam nic bez upomnienia się. A, i zdarzyło się że w dniu promocji promocje nie są jeszcze wprowadzone i płaciłam normalną cenę.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora