Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-16, 10:45   #2
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: pierwszy wpis z prośbą o pomoc ;)

dobierz odpowiedni podkład do koloru skóry. Nie może byc za ciemny przy jasnych włosach i ciemnym podkładzie możesz wygladać wulgarnie. Noo chyba że z natury jesteś osobą o ciemnej karnacji Zainwestuj też w brązer i tu zależy czy chcesz aby twarz była jakby opalona, muśnięta słońcem wybierz taki z drobinkami rozświetlającymi i zaznacz nim te części twarzy które w sposób naturalny opalają sie na słońcu czyli grzbiet nosa, policzki czoło. Ważne abyś dobrała odpowiedni odcień bo mażesz sobie narobić krzywdy. Tutaj nie powiem Ci kup taki czy taki musisz szukać sama Jeśli chcesz natomiast twarz konturować, wyszuplić nadać jej ostrości kup brązer matowy i koryguj te miejsca które według Ciebie wymagają korekty. Ja osobiście wolę rozwiązanie matowy brązer + rozświetlacz+ róż do policzków. Poeksperymentuj poszukaj odpowiedniego odcienia do Twojego typu urody. Zastanów się czy odcień ma być ciepły czy zimny gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka. Możesz udać się do perfumerii poproś o poradę w doborze kosmetyków do twarzy. Jeśli uda Ci się dobrać odpowiednie kosmetyki twarz będzie wyglądała zdrowo i naturalnie. Podobnie jest z pomadką róż i kolory nude są dobre dla brunetek i bondynek ale... w odpowiednim odcieniu i odpowiedniej tonacji. Musisz szukać sama. Ale może włosy masz jednak nieco za jasne i nie pasują do Ciebie? Ponoć brwi powinny być 2 odcienie jaśniejsze od włosów, więc jeśli podkreślisz je kredką efekt może być śmieszny. Spróbuj brwi podkreślić cieniem za pomocą skośnie ściętego pędzelka. Możesz kupić gotowy zestaw razem z pędzelkiem. W brew u blondynek fajnie wyglądają brwi podkreślone szarym cieniem tylko musi być matowy obowiązkowo, brązowe zresztą też. Myślę że znajdziesz odpowiednie dla sibie produkty. Pozdrawiam!
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27

Edytowane przez agacio
Czas edycji: 2013-02-16 o 10:46
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując