Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 07:34   #3846
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Mowa o przyjeździe dziewczyn? 1 lutego?

Tak mi się wydawało ale nie chciałam żadnego fa pą walnąć
Tak, będziesz mogła? Też nie chcę, żebyś z mojego powodu jakoś tragicznie rozwalała sobie plany, ale tę sobotę (25.) będę musiała odpuścić jakby co

Ja bym miała cokolwiek wytykać po moim pokarzę?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jak gwaciam ręce kremem/balsamem to smaruję albo nawilżam a jak balsamuję - jak sama nazwa wskazuje ( chociaż samo pochodzenie słowa średnio do pielęgnacji pasuje ) to ciało , dlatego tak jakoś to olejowanie ograniczone do samych paznokci mi średnio pasuje Ale co kto to inna definicja. Zgadzam się tylko, że nagle przyszło olśnienie na blogach i forach o olejowaniu.
Moja mama 25 lat temu gwaciała mi włosy, naftą, taką ze stacji benzynowej, nieoczyszczoną, smród masakryczny się za mną unosił ale włosy miałam takie, że jej. Znak to, że moja mama mi naftowała

Wymieszałam co miałam łącznie chyba z piaskiem I wyszło o wałaśnie takie ło


Pocipałam stempelkiem
Tadam
Musiałam pousuwać emoty :/
Ooo hardkor z tą naftą

Ty i Twoje nieskończone pomysły


Stemple wyszły REWELACYJNIE!
A sam wzorek jest taki... taki elfi
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście niezbyt dokładne określenie Chodziło mi o coś w tym stylu KLIK KLIK

To ten, tylko w bardziej wypaśnej butelce
Nie o niedokładne określenie chodzi, a o mnogość wyplutych przez google przykładów

Piękny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o masz może się pomyśli, ale weny mi coś brak ostatnio.
Będzie szczękoopad

Może i ja coś pomyślę... wczoraj się pomazałam jedną warstwą Mrs. Robinson (chyba nigdy nie nosiłam zatopowanej jednej warstwy - top trochę rozjaśnił lakier i wyszła taka plastikowa piwonia ) i ciutek mi goło
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora