Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-22, 11:00   #2257
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja mam dwa te zestawy ani-blemish, tonik jest suuper, ten puder czy co tam osiada sobie na dnie, jak chce uzyc to wstrząsam, z toniku i kremu jestem najbardziej zadowolona, pianka miała być moim hitem ale nie jest, gdybym kupiła tylko piankę to bym się załamała. Ja z górnej półki to lubię estee lauder i w sumie Maca, nie mogę tez zapomnieć o Guerlainie . Marzy mi się bobbi brown shimerbrick w kolorze nectar i orgazm narsa .

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

a teraz moje zamówienie ;D

MASECZKA ANTI-BLEMISH, MYDŁO W płynie dla cer 3 i 4 , oraz wczesniej wymieniany zestaw anti blemish ;D reszta to gratisy, powiem szczerze że jakośc tych kosmetyczek jest bardzo wysoką, jestem przyzwyczajona do gratisów z Yves Rochera, a tam totalna chińszczyzna a tu naprawdę wszystko pięknie i starannie wykonane ;]

Piękne zamówienie Kosmetyczki boskie

Co do Clinique, to chcę ostrzec dziewczyny z wrażliwymi powiekami przed cieniami w kremie w takiej tubce z metalowym aplikatorem (wygląda trochę jak błyszczyk). Zakupiłam bo bardzo mi się kolor spodobał i po prostu padłam, jak w czasie noszenia w ciągu dnia powieki mnie zaczęły swędzieć Po 2 dniach używania tego dziadostwa zrobiły się szorstkie, piekły, totalne podrażnienie i wysuszenie na wiór. Wkurzyłam się i napisałam do Cliniqua co to wypuścili i pomimo, że nie posiadałam już paragonu, zwrócili mi pieniądze po ówczesnym wypełnieniu formularza i odesłania produktu. Także to na plus
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora