Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-02, 20:18   #887
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nietypowy kształt oczu. Jaki makijaż na wieczór?

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość

A opinię o moich oczach wyrobiłam sobie na podstawie komentarzy innych ludzi na przestrzeni lat. Bardzo często ludzie pytają, czy jestem z Korei. Wrzuciłam tylko zdjęcie oczu, ale mam też płaską twarz jak już wspomniałam i jestem niska, więc to pewnie potęguje efekt W szkole nazywali mnie chińczyk -.-
mnie mongoł


Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak po prostu przetrenuję niektóre opcje sama przed lustrem, to nauczę się robić makijaż sama? Kreskę ładną namaluję, ale już cienie to dla mnie czarna magia. Może powinnam pójść na jakiś kurs? Ma ktoś jakieś doświadczenia z kursami/warsztatami? Nie takimi, żeby robić make-up profesjonalnie, tylko dla siebie samej.
Szkoda kasy. Kup sobie po prostu porządne pędzle do makijażu oczu (różnego typu), dobrą bazę i cienie + jakąś książkę z instrukcjami krok po kroku - i trenuj. Podglądanie wizażystek na YT na pewno pomoże. Ćwiczenie czyni mistrza, makijaż to nie jest wiedza tajemna ani wybitnie trudna, żeby samemu go nie opanować na przyzwoitym poziomie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując