Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 08:48   #4875
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Wczoraj poza maseczką GlamGlow dotarł do mnie podkład Korres (ten z wyciągiem z granatu, kolor środkowy PF3). I jestem bardzo niezadowolona. Zupełnie nie umiem się nim obsłużyć. Jak się rano malowałam to porobił mi plamy, tak że musiałam szybko zmywać. A co najgorsze to córka zniszczyła mi kartonik, więc nie mogę go zwrócić

Jakby któraś miała pomysł co z nim zrobić, ew. umie sobie poradzić z nim i lubi ten podkład to chętnie (edycja) na coś wymienię.

Wracając do tematu rozjaśniania - ja rozjaśniłam w maju. Kilka lat farbowałam włosy na czarno i w maju mi odbiło i postanowiłam zostać w jeden weekend jasną blondynką. Efekt taki, że po dwóch miesiącach prób ratowania piór, które zostały na głowie w sierpniu je musiałam ściąć na bardzo króciutko (miałam równej długości za ramiona, ścięłam na takie długości 4 - 5 cm), teraz odrosły mi do ramion (ale pocieniowane) i wróciłam do swojego koloru ciemnego - henną. Taka moja historia. Czekam aż zetnę resztę piór, które miały kontakt z rozjaśniaczem i już nie użyję farby chemicznej!

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-10-29 o 09:24 Powód: nie zamieszczamy ofert sprzedaży
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora