Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 12:46   #897
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zajarzyłam. Czyżbyś blizniaczkiem była? Dobrze kombinuję?


Ej... po tym zdjęciu to się chyba fetyszystką stóp stane.


No nie ma letko.
***
Ostatnio spytałam się położnej- czego potem żałowałam- co w wypadku, gdy nie będę mieć pokarmu... czy mam brać butelkę i mleko na porodówkę. A ta naskoczyła na mnie, że nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu, i ze to wszystko siedzi tylko w głowie kobiety. Ech...trochę się wystraszyłam, haha.
Zapytała się mnie też, czy wszystko naszykowane na szpitalny wojaż. Moja odpowiedź brzmiała... Koperta? Zniszczyła mnie wzrokiem. Zapomniałam, że nie zawsze wypada żartować. Żle oceniłam sytuację.
jakaś bez poczucia humoru Ci się trafiła

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A tak w 0g0le t0 mi się c0ś przyp0mniał0 . Kiedyś jak jeszcze mieszkalam na stancji t0 pekł0 0kn0 p0dczas kutanga . Zachciał0 się dymania na parapecie, 0kna szklane, chyba czymś walnęłam nie wiem ale p0zniej był0 peknięte .


---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie wiem co tutaj się dziś dzieje, nadal jestem nietomna, wpadłam tylko zameldować, że dotarła koszula od Ralpha Laurena, choć coś pozytywnego. Na oko będzie ok, ale nie przymierzam gdyż nie chcę ją od razu oglucić

Idę dalej gorączkować
klask i:

dzwonił kurier z In postu że ma dla mnie paczkę i zostawi u ochroniarza. Ale ja nic nie zamawiałam łird......
amyz jest offline Zgłoś do moderatora