Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myje wlosy codzienie, czy nie będe przez to łysy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 08:12   #12
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Myje wlosy codzienie, czy nie będe przez to łysy?

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Jeśli natomiast chodzi o profilaktykę przeciw łysieniu to polecam szampon vichy z aminexilem dla mężczyzn i stosowanie wyłącznie szamponów dla mężczyzn
Ja bym nie polecała Aminexil sam w sobie może i działa pozytywnie na cebulki, ale po odstawieniu można czasem doznać masowej migracji.

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
bo mężczyźni mogą łysieć od szamponów dla kobiet bo do nich dodawane są hormony, które u mężczyzn mogą po dłuższym okresie stosowania mogą powodować łysienie.Dlatego dla mężczyzn prodoukuje się inne szampony niż dla kobiet.

W drogeryjnych szamponach raczej hormonów nie znajdziesz, w aptecznych też sporadycznie [o ile w ogóle].

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Możesz-byle łagodnymi, męskimi szamponami .Bardzo fajna jest np. męska Nivea i Elseve.
To nie są łagodne szampony.

Cytat:
Napisane przez hairlacquer Pokaż wiadomość
wiec jak rozumiem, moge myc codziennie glowe? bez zadnych zlych skutkow ubocznych, jezeli bede robic tak jak wy mi piszecie?
Możesz. Ale jak pisała Aggie125, zastanów się, czy musisz.
Dodatkowo na wzmocnienie i nawilżenie skóry głowy polecałabtm pomyśleć nad jakąś treściwą wcierką
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując