Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myje wlosy codzienie, czy nie będe przez to łysy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-22, 16:06   #30
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: mycie wlosów :) czy można myć częśćiej? niż tylko dwa razy w tygodniu :(

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
A jak szybko przetłuszczają Ci się włosy? Chodzi mi o to, w jakim odstępie czasowym od mycia na skórze pojawia się warstwa łoju i zaczynasz czuć się "nieświeżo"?
No to po jakiś dwóch czasami trzech dniach, wcześniej nosiłam prawie cały czas związane włosy, ale ostatnio byłam u fryzjera i sobie ładnie wycieniowałam
od tej pory chciałam nosić rozpuszczone (bo w nich ładniej)
ale po trzech czasami dwóch dniach nie mycia włosów, moje włosy nie wyglądają ładnie są oklapnięte w ogóle do kitu przecież jestem w wieku dojrzewania (16 lat) włosy chyba w takim wieku sie bardziej przetłuszczają
(mi się włosy przetłuszczają tylko przy skórze głowy)
tak mi się przynajmniej wydaje na dole są bardziej suche ;/
oczywiście nie farbowałam ani nic z tych rzeczy, nawet nie prostuje a susze to już w ogóle rzadko ! (susze tylko grzywkę )

A co do szamponu to chyba za dużo nie pomaga, myje tym Head&Shoulders od jakiś dwóch lat tylko oczywiście różne rodzaje, ale ta sama firma pewnie źle, że cały czas tej samej firmy ;/
czasem kupuje też CLEAR ale i tak łupież jest ;/ czasem znika na trochę ale po jakimś czasie znowu wraca...
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując