Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel firmy Tina
Wątek: Żel firmy Tina
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-13, 20:51   #10
redzi13
Zadomowienie
 
Avatar redzi13
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hull UK
Wiadomości: 1 285
Dot.: Żel firmy Tina

firma Reninails nie polecam kupilam u nich kiedys lampe i jak po roku chcialam dokupic zarowki to pomimo ze nie maja mega wyboru lamp nie potrafili okreslic jakie zarowki mi sa potrzebne.pomimo ze powiedzialam jaki typ lampy itd.takze zenada.ozdoby maja ladne i nawet dobrej jakosci az jestem w szoku.i powiem Ci tak ja pazurki zaczelam robic trzy lata temu myslalam ze mnie to wkreci ale brak czasu i przeszkoda w postaci malutkiego szkraba spowodowaly ze przestalam robic pomimo ze robilam tylko sobie po tym jak zniszczylam wlasna plytke i czekalam az odrosna postanowilam ze i owszem ale czasem tylko sobie bede robic.na szczescie nie zabolalo mnie to ze wydalam kupe kasy glownie na ozdobki.ale do sedna jezeli nie planujesz kursu to proponuje wszystkie produkty Dobrejrady glownie zele bo sa naprawde dobrej jakosci cleaner bezzapachowy tez fajny pedzelki calkiem dobre.na kursach instruktorzy polecaja swoje firmy to nie znaczy ze potem tylko taka firma musisz robic.ale ja jak najbardziej polecam Dobrarade i jej produkty na dobry poczatek!!!
redzi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując