Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 21:12   #363
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Dziewczyny Kochane jakieś propozycje jaki to może być kolor, który załączałam wcześniej (Eva Mendes)?

kathy579, Melina - postanowiłam jednak ściągnąć ten kolor Elgonem, wypłukuje się, ale efekt jest koszmarny, kolor jest coraz bardziej ziemisty i glonowaty (zielony), jak go nie ściągnę, to myślę, że będę miała problem, by osiągnąć coś na kształt koloru ze zdjęcia Evy M. bo chyba musiałabym położyć na niego poziom 8 z 9% wodą, a tego swoim włosom nie mogę zrobić.
Na moje oko ona nie ma jednolitego koloru, moje oko widzi tam refleksy A poważnie, gdybyś chciała coś zbliżonego to zobacz sobie np. numer 6/9 Vitality's. Wiem, że to bardzo zbliżony kolor, bo robiłam go mojej mamie z tym, że kładłam go z wodą 6%.
Co do Elgonu, popraw mnie jeśli się mylę, ale to jest dekoloryzator redukcyjny, bez rozjaśniacza, tak? Jeśli tak, to zajrzyj sobie - o ile jeszcze tego nie zrobiłaś - na wątek o dekoloryzacji. Bo jest graniczące z pewnością prawdopodobieństwo, że włosy Ci będa po tym ciemnieć i wtedy nałożenie czegokolwiek z poziomu 6 czy 7 może skończyć się czernią.
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując