Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 22:10   #364
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Na moje oko ona nie ma jednolitego koloru, moje oko widzi tam refleksy A poważnie, gdybyś chciała coś zbliżonego to zobacz sobie np. numer 6/9 Vitality's. Wiem, że to bardzo zbliżony kolor, bo robiłam go mojej mamie z tym, że kładłam go z wodą 6%.
Co do Elgonu, popraw mnie jeśli się mylę, ale to jest dekoloryzator redukcyjny, bez rozjaśniacza, tak? Jeśli tak, to zajrzyj sobie - o ile jeszcze tego nie zrobiłaś - na wątek o dekoloryzacji. Bo jest graniczące z pewnością prawdopodobieństwo, że włosy Ci będa po tym ciemnieć i wtedy nałożenie czegokolwiek z poziomu 6 czy 7 może skończyć się czernią.
Melina, masz rację Ewa nie ma jednolitego koloru, ale mnie też od czasu dekoloryzacji nie udaje się uzyskać jednolitego koloru Chodziło mi bardziej o całokształt jej koloru.
A co do Elgonu, to też masz rację, czytałam o nim na wizażu i wiem, że trzeba zaopatrzyć się po nim w farbę nawet o 3 tony jaśniejszą...pytanie z jaką wodą. Pocieszające jest to, że każdy piszę, że Elgon nie niszczy włosów, bo nie ma żadnego wpływu na strukturę włosa, a jedynie działa na farbę, którą pokryto włosy.
A w sumie to Wam powiem, że sama nie wiem co robić Może jednak mniej bym zniszczyła włosy jakbym jeszcze sprała ten kolor i położyła farbę z wodą 6%?
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując