Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 13:04   #377
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Naprawdę ciężko ci coś doradzić skoro bardzo dobry fryzjer nie potrafił opanować twoich włosów. Chodziło mi raczej o kogoś z doświadczeniem zawodowym, bo różnych mistrzów to ja też znam i ich rady...ehh
Można by spróbować kąpiel rozjaśniającą na wodzie 6%, następnie prepigmentacja a potem jakiś blond na poziomie 8 lub 9 (zerknij na 9* z Alfaparf + więcej refleksów w rezultacie będziesz blondi i jak kolor się będzie wypłukiwał to już nie będzie dużej różnicy. Szczerze odradzam wszystkie farby ze złotym refleksem które tylko wychodzą ładnie na palecie a na większości włosów mają właśnie ,,zieloną, poświatę. ....i jeszcze jedno farba bez amoniaku wymyje się po 2 myciach z twoich włosów.
Wiesz, myślę, że ten fryzjer nie poradził sobie z moimi włosami, bo zastosował na nich to czego ja nie chciałam: proces dekoloryzacji polegał na polewaniu czymś moich włosów a następnie 3 Panie tarły moje włosy jakimiś gąbeczkami - nie wiem czy tak wygląda profesjonalna dekoloryzacja; a potem położył mi kolor z miedzianym refleksem choć wyraźnie mówiłam, że takiego refleksu nie chcę. Facet pracuje w zawodzie już kilkanaście lat, to myślałam, że zna się na robocie. Teraz po prostu trudno będzie mi zaufać kolejny raz nawet innemu fryzjerowi.
Co do farb bez amoniaku to pewnie masz rację. A zerknęłaś na to zdjęcie Ewy Mendes, które wklejałam wcześniej, z czym Tobie ten kolor się kolarzy...pewnie z farbą ze złotym refleksem, które akurat mi odradzasz

Alfaparf piszesz...ale tą farbę rozrabia się 1:1,5, a wcześniej zwracałaś uwagę, by jednak takich nie stosować przy tak zniszczonych włosach, tak jak te 1:2.

Edytowane przez Izane
Czas edycji: 2011-08-06 o 13:07 Powód: Dopisek
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując