Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 13:32   #381
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Ja radziłam ścięcie na podstawie zdjęcia Twoich włosów i tego, jak złapały farbę, co wyraźnie pokazuje, w jakim są stanie. Tyle w kwestii wyjaśnienia niezrozumiałej dla Ciebie kwestii dlaczego akurat Tobie radzę ścięcie, a odradzam dekoloryzację - bo akurat u Ciebie uważam za sluszne.

Trzymam kciuki za Twój kolor i nie denerwuj się na nas, że czasami rady nasze są sprzeczne z tym, co byś chciała usłyszeć. Większość dziewczyn tutaj miało na głowie wiele kolorów, przeszło rozjaśniania i dekoloryzację, więc staramy się doradzać na podstawie swoich doświadczeń i niestety też błędów
dokladnie o to mi chodzilo

izane skoro twierdzisz, ze masz tzw baby hair musisz pamietac, ze takie wlosy odrastaja najwolniej i najgorzej znosza farbowanie. od lat farbuje wlosy kobiecie wlasnie z tym typem wlosow i moje spostrzezenia sa takie, ze najlepiej takie wlosy prezentuja sie w jasnym blondzie, delikatnej fryzurce mozliwie bez cieniowania. takich wlosow nie zapuszcza sie dalej niz do ramion. co zauwazylam ze zdjecia jestes osoba z dosc wydatnym noskiem wiec np krotka fryzurka puszysta z tylu i z pazurkami z przodu doda Ci urody. na ile dostrzeglam oczywiscie, taka fryzurka pasuje do waskich ust, ktore zapewne posiadasz, daje wyrazstosci. nie chce Cie urazic wiec mam nadzieje, ze sie nie obrazisz. z fryzury, ktora obecnie prezentujesz to nie sciecie co raczej kosmetyczne poprawki by to uzyskac...
i jeszcze jedno- pani, ktorej wlosy farbuje tez kiedys za duzo poeksperymentowala i przez dlugi czas miala ... placek samej skory na glowie... sporbuj suplementacji, olejowania, waxow itd jesli sie decydujesz na dekoloryzacje

moni@ jest latwiej gdy ma sie swiadomosc co moze sie stac jesli dla kilku cm wiecej eksperymentuje sie dalej i ryzykuje wlasnie fryzurka przez Ciebie zalaczona... od lat farbuje wlosy innym i wiem, jak latwo jest od wlosow zniszczonych przejsc do gumowatych i odpadajacych.

kathy co z Twoim kolorem??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując