Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 12:42   #1873
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Mam niezłego stresa, bo koleś jest z "normalnej", tradycyjnej rodziny i jeszcze ze wsi, a tu przyprowadzi białoskórą pannę wyglądającą jak z innej bajki, jeszcze z kolorowym tatuażem na całe ramię
Nie bój żaby i pamiętaj - Blade jest piękne
Tez się czasem czuję jak z innej bajki przy rodzinie małża ale z czasem się chyba przyzwyczajam
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
O! może mi doradzicie, bo ja sie nie znam na modzie Mam taką kieckę: http://img237.imageshack.us/img237/4...alalalaaw5.jpg (tylko mam zdecydowanie pełniejsze kształty niż dziewczyna ze zdjęcia). Do tego mam urocze c czarne buciki w stylu lat 60'. myślicie, że jakie rajstopy do tego? czarne pół-kryjące?Czy szukać takich jaśniutkich cielistych? bo tych brązowych nie lubię. Mi to się widzą białe, ale nie byłyby zbyt, nie wiem, dziecinne?[/COLOR]
Jaśniutkie (tzn cieliste ale nie "opalony" kolor...) i cieniutkie. Białe to... ja nie wiem... może nie tyle dziecinne co mniej eleganckie chyba
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
nefty, jeśli nie możesz pozwolić sobie na kwasy spróbuj babcinych sposobów. Skórę rozjaśni sok z cytryny, pietruszki czy ogórka. Cytryny nie stosuj na podrażnioną skórę. Do tego częsty peeling, by złuszczyć skórę. Tutaj polecam peeling kawowy. Nałóż fusy z kawy na stopy i masuj, masuj, masuj Tak samo rób z rękoma.
Cały czas się miotam ale mam budżet napięty i albo kupię kwasy albo kopertówkę a że nie mam żadnej ładnej torebki wizytowej no to...

Pokombinuję z tą cytrynką i ogórem, mam tylko nadzieję, że już się więcej nie opalę do tego czasu.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora