Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 13:02   #1875
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja tam całe lato chodzę w zakrytych butach, tak od kilku lat nawet balerinek nie noszę buty na deskę nadają się na każdą pogodę, czasem ewentualnie chodzę w trampkach. nigdy nic mi się nie działo z tego powodu i dzięki temu mogę zauważyć, że opaliły mi się łydki. Opaliły to za dużo powiedziane, z biało-różowo-niebieskich stały się trochę bardziej szaro-różowo-niebieskie.

Też idę na wesele, pod koniec miesiąca. Pierwsze w życiu u mnie w rodzinie nikt się nie hajta, teraz idę jako osoba towarzysząca z moim chłopakiem. Mam niezłego stresa, bo koleś jest z "normalnej", tradycyjnej rodziny i jeszcze ze wsi, a tu przyprowadzi białoskórą pannę wyglądającą jak z innej bajki, jeszcze z kolorowym tatuażem na całe ramię
O! może mi doradzicie, bo ja sie nie znam na modzie Mam taką kieckę: http://img237.imageshack.us/img237/4...alalalaaw5.jpg (tylko mam zdecydowanie pełniejsze kształty niż dziewczyna ze zdjęcia). Do tego mam urocze c czarne buciki w stylu lat 60'. myślicie, że jakie rajstopy do tego? czarne pół-kryjące?Czy szukać takich jaśniutkich cielistych? bo tych brązowych nie lubię. Mi to się widzą białe, ale nie byłyby zbyt, nie wiem, dziecinne?
Miałam bardzo podobną sukienkę na studniówce, ale czerwoną i miałam czarne rajstopy. Ale do czarnej sukienki bardziej będą pasowały jasne rajtki
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora