Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:33   #4688
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm może być
a) problem ze zmywaczem - najlepszy bez olejków i innych
b) problem ze stemplem - przypolerować pilniczkiem... albo było coś z plasteliną tylko nie wiem gdzie trzeba byłóo tą plastelinę wsadzić
pogoogluj może?
Wyjmuje się tą różową gumę, wciska troszkę plasteliny i wkłada gumę z powrotem. Stempel jest twardszy

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36082358]Tak od teraz zamiast kolega, będę pisać "kolega" haha
I chyba wezmę, bo i tak wszędzie nas już razem widzieli, na dodatek on by mnie zawiózł, bo mamusia powiedziała że tylko w jedną stronę, bo ona w nocy śpi.

A brata to i sobie sama współczuję. Teraz mama niby nic nie mówi, ale co chwila jakiś dziwny komentarz da. Nawet "kolega" wczoraj wcześniej mnie do domu odwiózł, po akcji braciszka.

Nie wiem jakie na jutro zrobić paznokcie, może jakieś cieniowanie.[/QUOTE]

Kolega... Ehh te początki

Jakich byś nie zrobiła to i tak pochwali

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
na pierwszej stronie chyba coś jest... czy nie?
Ustaliłyśmy ze 24 każdego miesiaca to święto paznokciowe... zeby je uczcić malujemy paznokcie tematycznie. na początku były to kropki, paski albo coś takiego... a potem zaczęłyśmy malować "dla kogoś" i tak miesiac w miesiąc osoba dla której malujemy wybiera potem pazurki, których właścicielka obchodzi święto za miesiac.
Mgiełka dobrze prawi. Magia pierwszego postu

Zasada nr 1 - Przeczytaj pierwszy post
Zasada nr 2 - Patrz zasada nr 1

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Zamoscia, przyznać się, która widziała u nas, bo chce!!!!!!!!!!!! KLIK

a teraz do reszty - kto mi kupi jak nie znajdę u siebie
I mnie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jeszcze coś Wam pokaże... ślinię się oczywiście do nich... tu ale to już niestety nie polska Delia dostepna za 5zł...
aczkolwiek też nie lynnderella za jakieś okropne pieniądze...

Peyton sobie proszę wygooglować


Ja je chcę!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ponawiam, i nieco modyfikuję, apel.
Poszukuję olejku do masażu Alterra migdałowo papajowego. Dzięki Kochanemu Prezesowi, wiem już, że nie został wycofany, lecz na razie sa braki. Jakby któraś zobaczyła u siebie, to dajcie znać, będzie to wtedy sygnał, że braki się uzupełniły.
Dzięki z góry.


Trufelku...
Aż mi wstyd normalnie....
Miały być pralinki z mlecznej czekolady, polane smużkami gorzkiej i białej i udekorowane cukrowymi kuleczkami.
Kuleczki zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i zastąpiły je gwiazdki. A co do reszty....

Niemniej jednak, mani tworzyłam specjalnie dla Ciebie- pamiętając że lubisz pralinki, a trufli nie.
Wszystkiego naj naj i spełnienia lakierowych marzeń.
Ja daję sygnał Widziałam je u mnie w R.

Śniegowa, nie wstydź się, bo są świetne. Jeszcze takich nie widziałam.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora