Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-21, 23:00   #2403
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W takim razie zycze miłego użytkowania, jak już dojdzie
Dzięki
Dam znać, jak się u mnie będzie sprawował.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Marylin idzie na wishlistę.


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przydałoby mi się jakieś naprawdę skuteczne serum pod oczy. Aktualnie testuję ekoampułkę nr 5 i jest nieźle, bo nawilża lepiej niż ich krem. Ale zobaczymy co będzie dalej i czy spełni obietnice producenta.
Jestem bardzo ciekawa tego serum, bo na razie nic dobrego pod oczy nie mogę znaleźć, a skóra sucha jak pergamin i zmarchy wyłażą
Na razie używam LIERAC Exclusive Premium Eye coś tam coś tam, ale on nic nie nawilża, nie wygładza i nie odżywia . Następnym razem, jak w P&R będą jakieś promocje, to może wezmę to serum .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja z Marylin zaczekam chyba do przyszłego miesiąca, coby mieć jeszcze jakiś zapas finansowy na sylwestra i początek nowego roku. Moja silna wola jest ostatnio w tak nędznej kondycji, jak jeszcze nigdy dotąd. Jedyne co mogłoby mnie uratować to zero na koncie
Ja z Play It Proper też na razie się wstrzymam, bo miejsca na kosmetyki zaczyna mi brakować, a tu jeszcze coraz dłuższa lista na Sephorowe obniżki.
Silną wolę postanowiłam ćwiczyć od nowego roku - w końcu jakieś postanowienia noworoczne trzeba podjąć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora