Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-11, 12:22   #2316
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już zaczęłam się kwasić, jestem po pierwszym zabiegu i planuję jeszcze przynajmniej 4 w odstępach 2 tygodnie

Co do mleczka, to niestety nie mogę polecić żadnego dostępnego stacjonarnie. Szkoda, że tak się odżegnujesz od zakupów internetowych. Jeśli jednak dałabyś się przekonać, to mogę polecić jakiś godny zaufania sklep, gdzie mają i mleczko i inne cudeńka. Teraz zakupy internetowe są tak powszechne, że nasza gospodarka padłaby na łeb na szyję, gdyby je uniemożliwiono Można do 20 zł kupić mleczka rosyjskie, jak jestem anty, by wspierać rosyjską gospodarkę w tym momencie, tak ich mleczkom nie mogę niczego zarzucić i do tego są wydajne. Ceny dostawy też nie są jakieś wygórowane, a często i darmowe.

A skończył Ci się już miód? Mnie by na 100% pomógł na taką gulę.
jakieś konkretne ruskie polecasz? Bo trochę ich jest Chętnie bym jakieś mleczka spróbowała mimo że służy mi obecna pielęgnacja
Do tej pory z mleczek najbardziej odpowiadało Corine De Farme. Od dłuższego czasu rano stosuję micel co by po nocy z kremem zwykle treściwym doczyścić buzię, potem myję dwukrotnie mydełkiem borowinowym. Wieczorem znowu micel i od niedawna peeling miodem który czasem zostawiam na jakieś 15 minut-miód stosuję codziennie i bardzo dokładnie go wmasowuję, szczególnie w partie gdzie występuje większa ilość zaskórnikówMoja twarz dawna nie była tak czysta i bardzo dziękuję za polecenie na wątku miodu Oczywiście to też zasługa eksfoliacji ale odkąd stosuję ten płyn micelarny i to mydełko plus teraz jeszcze miód widzę dużą różnicę produkty do oczyszczania mają ogromne znaczenie nawet jak reszta produktów-kwasów/kremów nam służy to źle dobrany preparat do demakijażu może zniweczyć efekty.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora