Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-26, 10:44   #4264
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Madzeska i jak frezy? Doszły już do Ciebie? Interesują mnie te do skorek, bo ja mm fatalne, ale głównie dlatego, że często myje ręce a nie nawilzam. Daj znać jak przetestujesz.

Swoją drogą wiem, że to wątek o ali ale czy polecacie coś dobrego do skorek? Jakich kremów używacie? Podzielcie się opinią. Może jest jakiś wątek o tym? To podeślijcie mi, bo nic nie znalazłam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Do skórek polecam oliwke jakakolwiek ale systematycznie. Ja mam kilka, jedna w pracy, jedna w łazience i jedna w koszyku kolo łóżka. Do tego dobry krem do rąk z mocznikiem i powinno być ok. Ewentualnie jak są mocno twarde spróbowałabym jakiegoś kremu lub maści aptecznej na rogowacenie. Używam takiej do pięt i przedramion i działa cuda.


BTW doszły do mnie płytka z BP, piękna jesienna z liśćmi doszedł tez zestaw jednorazowych pilnik ów i czekam na dwa lakiery w tym jeden termiczny i nie mogę się doczekać.

Byłam dziś w chińskim sklepie popatrzeć na gadżety do paznokci i były jakieś chińskie hybrydy za 22 zl oszaleli chyba. Obczajalam tez gadżety dla psa i porazila mnie inwencja Chińczyków w tłumaczeniu na polski - wrzucam foto. Idę popiescic mojego psa po piersiach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160826_002.jpg (79,8 KB, 85 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora