Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-26, 20:55   #4271
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Chodzi o różową frezarkę, dobrze pamiętam?

Daj znać jak wrażenia z użytkowania.

.

Przyznam ze nie wytrzymałam. Wlasnie skończyłam robić pedi.
Wrażenia? Troszkę Mieszane.

Frezarka na użytek domowy zupełnie wystarczająca. Dobrze leży w dłoni, dźwięki tez nie drażnią. Jedyny minus to ze trochę się grzeje wiec trzeba robić przerwy. Frezy z zestawu - spróbowałam tylko tego ściernego i faktycznie dno totalne. Tylko jak to teraz zdjąć z tego metalowego nośnika??

Frez do skórek genialny, cieżko się uszkodzić. Ale musiałam na koniec pomoc sobie płynem do skórek żeby ładnie wszystko z płytki zeszło.

Frez do hybryd dobry, choć miałam większe oczekiwania. Zdarzyłam ściągnąć tylko duży palec. Zdecydowanie lepiej szło na szybszych obrotach, na wolnych łatwo
Zrobić sobie kuku. To co mi przeszkadzało to ze nie ściąga równo tylko tak jakby drga. Ale może być to jednak wina frezarki.
I nie wiem jeszcze jak głęboko zjechałam bo o tej porze to cieżko. Jutro wieczorem jak zdejmę resztę zrobię test z acetonem i zobaczę co się rozpuściło. Za to z wzorników zachodzi genialne. Lakier praktycznie sam odskakuje tylko dźwięk pilnowanego plastiku jest okropny.

Miało być w skrócie a wyszedł laborat[emoji12] ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

P.S: tak różowa z Ali, dobrze pamiętasz [emoji38]
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora