Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 22:40   #586
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hmm a czemu mialaby tego nie zrobic? Ty placisz - Ty wymagasz Pewnie, ze moze wyjsc troche inny ale taka cena ryzyka. W sumie to nie wiem jaki kolor masz teraz?

Dziekuje, kuracja trwa. Nie mierze wlosow, bo mam ich chwilowo dosc Zrobie to za jakis czas. Wlosy wypadaja od tych zmian pogodowych, najchetniej bym je podciela i troche wyrownala, bo maja beznadziejne stopniowanie...Ale powstrzymuje sie
Zrobię zdjęcie jutro lub w poniedziałek i ci pokażę ten kolor. U mnie jeśli chodzi o układanie się włosów to jestem ostatnio w szoku, bo włosy wyglądają z tyłu nadzwyczaj dobrze Dziś siostra zmierzyła mi najdłuższe włosy i mają ok. 36 cmi urosły już z 5 cm od ostatniego podcinania (i farbowania jednoczesnie) i myślałam, ze z każdym miesiącem będzie coraz gorzej. Ale chyba dzięki intensywnej kuracji odżywkowo-nawilżającej pomimo niedużej ilości wygladają całkiem dobrze

Co więcej, przejrzałam dziś wątek o przedłużanych włosach i niesamowicie się nakręciłam na metodę clip on (clip in). A to jakie włosy sobie zamówię zalezy właśnie od decyzji o zmianie koloru włosów na naturalny lub też pozostaniu przy balejażu blond/jasny brąz.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując